studio 2studio 1 20130401_152715_3twinskandilli 19tekincem

Günümüz şartlarında iş hayatı bizleri yüksek tempo ve stres altında çalışmaya zorlamaktadır. Bu baskıdan kurtulmak isteyen her birey kendine boş zaman yaratmak ister ve genellikle sportif aktivitelerle hem zinde kalmak adına hem de negatif enerjisini atmak adına faaliyetlerde bulunmaya çalışır.

Muay Thai Boxing Studio haftaiçi 09:00 – 21:00 saatleri arasında bir saatlik periyodlar halinde özel ders ( personal training ) sistemi ile  her öğrenciyle randevulaşarak uygun olan saatleri belirleyip o saatler içerisinde birebir veya grup dersi yapmaya imkan sağlamaktadır. Öğrenci ve Hoca ile ders saatleri karşılıklı konuşularak belirlenir.

Muay Thai Boxing, öğrencilerin geliş amaçlarına göre belirlenen muay thai antrenman ve dövüş teknikleri kullanılarak kilo verme,  kilo alma, güç kazanma, kondisyon ve dayanıklılık artışı, self defence (kendini koruma), fitness, stretching (esneklik) konularında öğrenciyi tartışmasız  en başarılı sonuca ulaştırmakta en etkin yöntemdir.

Öğrenci başlangıç aşamasından itibaren Hoca gözetiminde dersteki temposundan gelişim sürecine kadar birebir takip edilir. Her öğrenci kendi gelişim kabiliyetine göre belli bir süre sonra temel dövüş tekniklerini en kısa sürede en iyi şekilde ezber halinde öğrenmiş hale gelecektir. Stüdyo eğitimi ve özel ders mantığıyla yapmış olduğumuz bu eğitim şekliyle en kısa sürede en hızlı öğrenme ve en yüksek tempolu antrenman tarzıyla kişi kendindeki değişimi kısa süre sonra farkedecektir.

 

Cem Bostancı

Muay Thai Boxing Eğitmeni

0533 689 18 59

cemthaiboxing@gmail.com

https://www.facebook.com/cem.bostanci.7