Genel antrenmanlarımızda öncelikli hedefimiz öğrencilerimizin sağlam bir kas yapısına sahip sağlıklı bir vücuda sahip olmasıdır.Amacımız genel hayatın yaratmış olduğu stres ve yorgunluğu, tempolu çalışmalarımızla üzerimizden atarken tüm vücut kaslarını çalıştırdığımız Thai Boxing tekniklerini emniyet tedbirlerini en üst seviyede tutarak öğretmek ve uygulamaktır.

Grup derslerimiz fiziksel gücü ve dayanıklılığı arttırmak üzerine  planlanmış olup muay thai tekniklerini içeren bir dövüş sporu çalışmasıdır.

Derslerimize erkek öğrencilerin yanısıra bayan öğrencilerimiz de katılmaktadır.

Ders süremiz yaklaşık 1 saat olup ilk olarak ısınma ardından açma germe stretching hareketlerini içermektedir. Devamında ise güç çalışmaları ve temelinde ‘muay thai’ tekniklerinden oluşan yüksek tempolu çalışmalar yapılmaktadır. Antrenman sonunda ise genel anlamda bölgesel dayanıklılık çalışmaları ve zaman zaman seviyelere göre ‘sparring’ dediğimiz kontrollü dövüş tekniklerinin uygulandığı müsabakalar yapılmaktadır.

Bir Thai Boxing antrenmanının günümüzdeki temel amacı kişiye sağlam bir vücut, yüksek kondisyon, fiziksel kabiliyet, stresten uzak ve deşarj olmuş bir bünye ve en önemlisi yüksek özgüven seviyesi kazandırmaktır.